watchOS 7. Що нового?

25.06.2020

У watchOS 7 з’явилися нові циферблати, можливість установки сторонніх циферблатів з веб-сайтів, розпізнання активностей та інше. Розповімо про всі ключові нововведення watchOS 7.

Циферблати
У watchOS 7 компанія Apple додала ряд нових стандартних циферблатів з підтримкою оновлених віджетів. Також Apple дозволила простим способом встановлювати сторонні циферблати на Apple Watch, завантажуючи їх з сайтів. Разом з цим Apple запропонувала користувачам можливість відправки циферблатів іншим користувачам по електронній пошті або через iMessage.

Відстеження сну
У watchOS 7 Apple Watch стежитимуть за якістю сну користувача. Функція буде аналізувати, коли користувач лягає спати і прокидається, аналізуючи інформацію про причини пробудження серед ночі і пропонуючи детальну статистику та рекомендації для підвищення якості сну. Цікава фішка watchOS 7 – беззвучний будильник, який буде будити користувача вібрацією.

Автоматичне розпізнавання миття рук
Apple Watch будуть автоматично розпізнавати, що користувач почав мити руки. На пристрої включається таймер на 20 секунд, і, якщо ви поспішили закінчити процедуру, Apple Watch підкаже, що потрібно продовжити мити руки. Крім того, пристрій може нагадувати про правила гігієни, коли ви приходите додому.

Розпізнавання активностей
Apple Watch під керуванням watchOS 7 навчаться розуміти рухи, зможуть відстежувати танці й силові тренування. Окремий режим буде відстежувати ефективність базового тренування в тренажерному залі.

Захист слуху
У watchOS 7 при використанні навушників в парі з iPhone, iPod touch або Apple Watch користувач буде отримувати повідомлення про те, наскільки високий рівень гучності і наскільки він небезпечний для слуху.

Все публикации

Другие публикации

macOS Big Sur

29.06.2020

macOS Big Sur

РЮКЗАК №1 🔝

28.06.2020

РЮКЗАК №1 🔝

App Clips

27.06.2020

App Clips

iPadOS 14: нові функції, створені спеціально для iPad

26.06.2020

iPadOS 14: нові функції, створені спеціально для iPad