macOS Big Sur

29.06.2020

macOS Big Sur – новітня версія однієї з найбільш передових операційних систем для настільних комп’ютерів. Незрівнянний дизайн macOS Big Sur значно змінився в порівнянні з попередніми версіями macOS, але при цьому як і раніше його легко впізнати.

Що змінилося в macOS Big Sur?
🔘У macOS Big Sur повністю новий дизайн. Змінилися іконки, рядок стану, центр повідомлень, оформлення вікон і попереджень. Найбільше привертають увагу іконки. Тепер вони квадратні із закругленими кутами, як на iOS.
🔘Apple оновила Рядок стану. Кількість значків в правій частині значно зменшилася. Тепер на увазі тільки Дата і час, Siri, Пункт управління, Spotlight, Wi-Fi, Акумулятор і Розкладка. Bluetooth, Гучність, Яскравість екрану і AirDrop знаходяться в Пункті управління.
🔘У macOS давно є віджети, але користувачі рідко звертають увагу на них. В Big Sur їх дизайн змінили, намалювали так само, як в iOS 14. Вони як і раніше викликаються свайпом з правого боку або після натискання кнопки в рядку меню.
🔘Apple освіжила зовнішній вигляд деяких додатків, змінивши правий стовпець і панель інструментів. Особливо сильно це помітно в Finder, Пошті і Будинку. В Музиці оновилися акцентні кольори: червоний замість рожевого. А ще в пошуку показуються популярні жанри і плейлисти.
🔘Safari, мабуть, найбільше зазнав змін в macOS Big Sur.
Дизайнери оновили оформлення браузера. З’явився попередній перегляд вкладок. На стартовій сторінці можна встановити шпалери і налаштувати відображення елементів. Розробники додали функцію Звіт про конфіденційність.
🔘У iMessage на Mac додали редактор стікерів Memoji.
🔘Розділ Економія енергії в налаштуваннях тепер називається Акумулятор.
🔘Оновили сторінки додатків в App Store.
🔘В диктофоні з’явився авторедактор. Він покращує якість запису і прибирає фоновий шум.

✔️tehnokrat.com.ua – твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

macOS Big Sur

29.06.2020

macOS Big Sur

РЮКЗАК №1 🔝

28.06.2020

РЮКЗАК №1 🔝

App Clips

27.06.2020

App Clips

iPadOS 14: нові функції, створені спеціально для iPad

26.06.2020

iPadOS 14: нові функції, створені спеціально для iPad